sadsad x
asdasd
38,00 TL
25,84 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
12,16 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Roma Kahramanı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786053046462
Kapak: Ciltsiz
Douglas Jackson
Douglas Jackson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Roma Kahramanı Kısa Özet

  Onlar Roma lejyonerleriydi. Dünyada savaşmayı onlardan iyi bilen yoktu. Ölmeyi de…

  MS 59: Roma’nın Britanya üzerindeki hakimiyeti azalıyordu. Romalıların zalimliği ve yolsuzlukları halkı her geçen gün daha çok öfkelendiriyordu. Rahipler yükselişteydi ve Britanyalı kabileler arasında isyan tohumları ekmeye devam ediyorlardı. Utanç, kızgınlık ve küçük düşme, en büyük silahlarıydı artık. On altı yıllık işgal ve aşağılanmadan sonra tek ihtiyaçları bir kıvılcım ve bir liderdi. Savaşçı Kraliçe Boudicca da sonunda isyanın fitilini ateşledi.

  Romalı tribün Gaius Valerius Verrens, askerleriyle birlikte Boudicca’nın isyancı ordusuyla karşı karşıya gelecekti. Valerius’un komutasındaki gazi ordusu bu beklenmedik karşılaşmada adım adım, kanlarının son damlasına kadar savaşacaktı.

  Valerius şerefini ve temsil ettiği imparatorluğun adını koruyabilecek miydi?

  Tarihi romanların en başarılı yazarlarından kabul edilen Douglas Jackson’ın yeni romanı Roma Kahramanı yayınlandı. Yazarın, Romalı tribün Valerius Verrens’in hikâyelerini anlattığı üçlemenin ilk romanı olan kitap, MS 59’da Roma hâkimiyeti altındaki Britanya’da çıkan isyanı ve görkemli Roma ordusunun mücadelesini anlatıyor. Kendisini küçük bir askeri birlikle isyankâr kraliçe Boudicca’nın devasa ordusuyla yüz yüze bulan Valerius, kanının son damlasına kadar müthiş bir askeri kararlılık gösterip Roma’nın Kahramanı ilan edilmeyi hak ediyor. Heyecan, gerilim ve aksiyonu yüksek bir okuma yolculuğu..

Roma Kahramanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.