sadsad x
asdasd

Roma İmparatoru Gibi Düşünmek

Beyaz Baykuş Yayınları

Donald Robertson

52,00 TL
36,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
15,60 TL
Roma İmparatoru Gibi Düşünmek Hakkında Bilgiler
Türü: Düşünce Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786254410895
Kapak: Ciltsiz
Donald Robertson
Donald Robertson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Roma İmparatoru Gibi Düşünmek Kısa Özet

  En ünlü savunucusunun öyküsüyle Stoacılığın yaşam değiştiren ilkeleri

  *İyi bir insanın ne olması gerektiği konusunda tartışmak için daha fazla zaman harcamayın; sadece onlardan biri olun.*

  Roma İmparatoru Marcus Aurelius, antik dünyanın son ünlü Stoacı filozofudur. Kişisel günlüğü olan Meditasyonlar/ Kendime Düşünceler’i tüm zamanların en sevilen ve en çok okunan kişisel gelişim ve spiritüel klasiklerindendir.

  Psikoterapist Donald Robertson, Roma İmparatoru Gibi Düşünmek adlı bu kitabında bugünün dünyasının insanını aydınlatmak için, Stoacılığın felsefesi ve psikolojisinin derin bilgeliğini Marcus Aurelius’un hayatından eşsiz hikâyelerle anlatıyor. Hadrian’ın sarayındaki genç bir soyluyu, zamanının en iyi filozoflarının kanatları altında gücünün zirvesinde bir Roma imparatoru olarak yükselişine dek izliyor. Robertson, bir yandan Marcus Aurelius’un duygusal direnç oluşturmak, muazzam sıkıntılara katlanmak, öfke, korku ve acıyı yenmek için felsefi doktrinleri ve terapötik uygulamaları nasıl kullandığını gösterirken bir yandan da dinleyicileri aynı yöntemleri kendi hayatlarına uygulamaları için yönlendiriyor.

  Modern psikolojiden gelen içgörülerin ve Stoa felsefesinin kalıcı bilgeliğinin buluştuğu bu zaman dışı ve önemli rehberle gücünüzü hatırlamaya ve dönüştürücü bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Roma İmparatoru Gibi Düşünmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.