sadsad x
asdasd
62,00 TL
40,30 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
21,70 TL
Resimli Adam Hakkında Bilgiler
Türü: Bilim Kurgu Romanları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786053757245
Kapak: Ciltsiz
Ray Bradbury
Ray Bradbury
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimli Adam Kısa Özet

  *Bradbury’nin öyküleri öylesine içinize işliyor ki bir daha unutamıyorsunuz.*

  –Margaret Atwood

  Ulusal Kitap Ödülü
  Pulitzer Onur Ödülü
  Ulusal Sanat Madalyası

  *Bu resimler geleceği gösterir.*

  Ray Bradbury sadece bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun *iyi edebiyat* da olabileceğini kanıtlayan belki de ilk yazar. Tüm yeteneklerini sergilediği ve çerçeve öykü formatında yazdığı Resimli Adam ise modern bireyin psikolojisine ve teknolojik ilerlemenin karanlık yanına ışık tutan eşsiz bir öykü derlemesi.

  Tüm vücudu, hareket eden dövmelerle kaplı Resimli Adam bu durumundan dolayı neredeyse kırk yıldır kalıcı bir iş bulamamıştır hatta karnavallarda bile çalışamıyordur artık. Çünkü lanetli bedeninin üzerindeki dövmeler geleceği göstermektedir. Yanında belli bir süre geçiren kişinin kaderi Resimli Adam’ın bedeninde görünüverir.

  Dövmeleri üzerinden hikâyeler bir bir ortaya dökülür. Bir çocuğun hayalleri kadar naif, bir bilim insanının gerçekleri kadar kuvvetli toplam on yedi öykü Resimli Adam’ın vücudunda hayat bulur.

  Ölümden inançlara, nükleer savaştan ırkçılığa, dünyanın sonundan uzaydaki yalnızlığımıza kadar insanlığa dair birçok konuya değinen Bradbury, hayallerimizle hakikati karşı karşıya getirip eleştiren, düşündüren ve dehşete düşüren bir bilimkurgu klasiği ortaya çıkarıyor.

  Resimli Adam, bilimkurgunun kaleydoskopu.

Resimli Adam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.