sadsad x
asdasd
40,00 TL
26,80 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
13,20 TL
Reiki Hakkında Bilgiler
Türü: Yoga ve Meditasyon Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057737175
Kapak: Ciltsiz
Gülüm Omay
Gülüm Omay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Reiki Kısa Özet

  Reiki, yüzbinlerce yıllık Ezoterizm denizinde küçücük bir damla...

  Reiki, bu kadim kültürün tanıdığı en eski disiplinler arasında olmasına rağmen, ismi 19. yüzyılda konulmuş olan bir öğretinin ismi.

  Reiki, ismi ile tanıştığı daha ilk günde, evren ile Bir ve bütün oluşun hikâyesi.

  Reiki günümüz insanları tarafından bir şifa sanatı olması özelliği ile tanınıyor. Hem Buddha, hem İsa, hem de birçok Anadolu ve Orta Asya ereni bu sanatı kullanarak çevrelerine şifa dağıtmışlar. Reiki gerçekten de bir şifa sanatı. Ama manası sadece bununla da sınırlı değil. Reiki, aslında doğrudan Evren ile diyaloğa geçmenin sanatı. Reiki`ye gereken zamanı ayıran her insanın, evrenin bilgi deposu olan Akaşik kayıtlara ulaşması ve oradan istediği her şeyi alması mümkün. Bu disiplin aracılığıyla her insan, Üst Akıl ile bağlantı kurabilir, onun enerjisini kullanabilir. Bunun için herhangi özel bir yeteneğe sahip olmak da gerekmez. Reiki`yi kullanmak her insan için mümkün.

  Gülüm Omay, Türkiye`ye Reiki`yi getiren ilk Türk öğretmenlerden birisi. Bu sanatı doğrudan en ustasından öğrenme mutluluğuna eriştiğimiz için ailece kendimizi çok şanslı addediyoruz. Ben, eşim ve üç kızımız, her birimiz birer Reikici’yiz ve çok büyük faydasını gördük. Bir öğretiyi kaynağından öğrenmek paha biçilemez değerde. Bu şansın iyi değerlendirilmesi herkes için çok önemli. 

  Cihangir Gener

Reiki Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.