Refika’nın Mutfağı

Alfa Yayınları

Refika Birgül

650,00 TL
422,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
227,50 TL
Refika’nın Mutfağı Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Mutfağı Kitapları
Sayfa Sayısı: 372
ISBN: 9786254492693
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 62 adet satılmıştır.
Refika Birgül
Refika Birgül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Refika’nın Mutfağı Kısa Özet

  Yemek yapmaya yeni başlayanların adım adım takip edebilecekleri, yeni ev kuranların mutfak düzeni ile ilgili pek çok şey öğrenebilecekleri, mutfakta gözü kapalı yemek yapanların bile *Aaa bu daha önce hiç aklıma gelmemişti!* diyebilecekleri, hazırlaması kolay, tadı nefis ve bizim malzemelerimizle üretilmiş yepyeni yemekler…

  Benim dünyamda hazza dönüşen bir tada ulaşmak; iyi malzemelerin, keyifli bir mutfakta, kolay ve akan tariflerle hazırlanması ve kendilerine uygun özgün sunumlarıyla mümkün. Bu nedenle bu kitap sadece tariflerden değil bunları kapsayan dört ana bölümden oluşuyor. Kadayıftan Mantı, Yufkadan Türk Suşisi gibi yapması çok kolay ve tadı nefis tariflerle karışılaşacaksınız.
  Yeni İstanbul’da güzel insanlarla dolu, lezzetli sofralarda, bol bol muhabbetler…

  This book reflects my great passion to come up with delicious new recipes and easy-to-master methods that build on the marvels of traditional Turkish cuisine and add a contemporary flair. It presents an alternative way of modern living that both honors traditional ingredients and experiments with novel possibilities.

  In my world good food is a combination of fresh, quality ingredients, intelligent preparation, attractive recipes and presentation that appeals to all of our five senses. The book is correspondingly divided into chapters starting out in local markets and ending on the table with presentation. 

  From rolling colorful Turkish sushi out of fresh yufka, or using angelhair kadayif to make delicate dumplings, I hope this book both surprises and delights you. Living in Istanbul is truly a privilege, and sometimes even a fairytale. New Istanbul style cooking offers a very contemporary journey into the layered soul of this ancient city. Enjoy!

   

 • 1. Hamur

Refika’nın Mutfağı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.