Sayfa Sayısı 426145
ISBN 9786059331838
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
15,74 TL %20
bkmkitap.com
Fiyatı
12,59 TL
Fiyat Alarmı
 • Öyle bir dönemde yaşıyoruz ki, her şey öyle karmakarışık ki, her şey öyle anlaşılmaz hale getirilmiş ki... Arapsaçı gibi... Nereye, nasıl, ne için gideceğimizi belirlemek için sahici pusulalara dünkünden daha fazla ihtiyacımız var.

  Haydar Aksoy, Pusula Sarkacı adlı çalışmasında aşk, acı, mutluluk, yaşama sevinci, demokrasi, özgürlük, cumhuriyet, aydınların durumu, Ortadoğu’nun yürek yakan yangını, postmodernizm, yeşil alanların korunması gibi insanı, toplumu, yaşamı, doğayı ilgilendiren hemen her konuya değinmiş. Çarpıcı sözcüklerle yaşadığımız dönemin sahici resmini çizmekle yetinmemiş, yaşananları, insan hallerini tahlil etmiş. Somut çözüm önerileri sunmuş
  ve tartışmaya çağırmış okuru.

  Karamsarlık, umutsuzluk ve yalnızlık varsa, umut, iyimserlik ve dayanışma da var. İşte Pusula Sarkacı bunun kanıtı. Korkunun karşısında inatla direnen cesareti, çözümsüzlüğün karşısında teslim olmamayı, karanlığın karşısında yılmayan güneşi anlatıyor bir kez daha... Haydar Aksoy, alçaklığı, ihaneti, öfkeyi bile vicdan ve merhametle terbiye edilmiş sözcüklerle dile getiriyor.

  Mutlu, umutlu ve insanca bir yaşam üzerine düşünmek, bilgi edinmek için güzel bir fırsat sunuyor Pusula Sarkacı... Rahat okunuyor. Keyifli bir üslupla kaleme alınmış.

  Bir yaşam rehberini çağrıştırıyor.

  Güzel ve aydınlık günlerde, keyifli okumalar...

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.