sadsad x
asdasd
15,00 TL
11,70 TL
%22 indirim
Psiko-Şiir Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786052137420
Kapak: Ciltsiz
Murat Can
Murat Can
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Psiko-Şiir Kısa Özet

  Günümüzde bir yanda teknolojik gelişmelerin artışı diğer yanda bilgi eksikliği, yanlışlığı ya da bilgi fazlalığında kayboluşlar ve sosyal medyanın umulanın tersine insanları daha da karmaşık hale getirmeye başlamıştır. Bunun yanı sıra kişilerin hala psikolojik sorunlarından utanıp-çekinmesi de bu süreci daha da zorlaştırmaktadır.

  Bu anlamda bir çok bedensel hastalıklarda da olduğu gibi psikolojik sorunlarda da erken teşhisin önemi çok büyüktür. Alanında ilk ve tek olan bu kitap sayesinde şiirsel yolla kolay ve anlaşılır bir şekilde kendinizin veya yardımcı olmak istediğiniz kişilerin sorun e rahatsızlıklarını bilip anlama çabalarına katkıda bulunmaya çalışılmıştır. Her bir şiir içindeki kelime veya cümlelerin size veya söz konusu başka kişiye ne kadar uygun olduğunu görüp durumun sorunsal olup olmadığını çok kolay bir şekilde saptayabilir ve gereğini yapabilirsiniz.

  Bu kitap her ne kadar genel'e hitap etse de, bilimsel temeller üzerine kurulmuş saptamaları içerdiği için aynı zamanda sağlık ve ruh sağlığı alanında çalışanların da mesleki olarak yararlanabilecekleri bir kaynaktır.

  Dr. Murat Can'ın 30 yıldır Hollanda'da Ruh sağlığı alanında psikoterapist olarak çalışarak edindiği bilgi ve deneyimleri sonucu oluşturduğu bu eserini keyifle okuyacağınızı umut ediyoruz.

Psiko-Şiir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.