sadsad x
asdasd
65,00 TL
55,25 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
9,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Proficiency Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: Yabancı Dilde Kitaplar
Sayfa Sayısı: 678
ISBN: 9786059393713
Kapak: Ciltsiz
Ekrem Uzbay
Ekrem Uzbay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Proficiency Soru Bankası Kısa Özet

    Bu kitap, üniversitelerin hazırlık atlama sınavları için yazmış olduğum Proficiency kitabımın soru bankası kitabıdır. Proficiency kitabımdaki testlerin cevap anahtarları klasik cevap anahtarlarıdır. Hâlbuki bu kitapta, proficiency sınavlarında en çok sorulan soru tipleri ve bu soru tiplerine ait soruların açıklamalı cevap anahtarları bulunmaktadır. Öğrenci, proficiency kitabımı çalıştıktan sonra, bu kitaptaki soruları çözme imkânı bulacak ve daha da önemlisi, bu soruların nasıl çözülmesi gerektiğini öğrenecektir.

    Sizlere kolaylık olması bakımından, açıklamalı cevap anahtarı bölümünde, sorular yeniden verilmiştir. Bu, size, soruları ve açıklamalı cevaplarını aynı anda görme fırsatı sağlayacağı gibi, soruları bir kez daha çözme fırsatı sunacaktır. Soruları çözerken şıkları kitabın üstüne işaretlememenizi öneririm. Doğru şıkları başka bir kâğıda yazın ve böylece kitap temiz kalsın. Bu, size, soruları defalarca çözme fırsatı verecektir. Aksi takdirde, soruyu sadece bir kere çözmüş olursunuz ve kitaptan maksimum faydayı da sağlayamamış olursunuz.

    Aynı şekilde, bilmediğiniz kelimelerin üstüne Türkçelerini yazmayın. Bilmediğiniz kelimeleri bir kâğıda yazın, karşılarına Türkçelerini yazın ve bu kâğıdı defalarca çalışın. Bu kelimelerin geçtiği cümleleri tekrar okuyarak ve kâğıda bakmadan kelimelerin Türkçelerini hatırlamaya çalışın.

Proficiency Soru Bankası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.