sadsad x
asdasd

Pöti - Bir Barınak Köpeğinin Öyküsü

Redhouse Kidz Yayınları
23,15
16,21
%30 indirim
Pöti - Bir Barınak Köpeğinin Öyküsü Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 52
ISBN: 9786059781046
Boyut: 20 x 0
Kapak: Ciltsiz
Gökçe Gökçeer
Gökçe Gökçeer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Pöti - Bir Barınak Köpeğinin Öyküsü Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pöti - Bir Barınak Köpeğinin Öyküsü Kısa Özet

  Sizleri Pöti ile tanıştıralım... Pöti yedi yaşında tatlı bir kız. Sıradan köpeklere göre çok daha havalı. Hem çok özel hem de farklı...

  Pöti, Gökçe Gökçeer’in yazıp Mustafa Gündem’in resimlemiş olduğu yeni resimli kitap serisinin ilk kitabı. Gökçeer bizlere bu seride Pöti adındaki bir köpeğin maceralarını anlatıyor. Üstelik bu serinin bir özelliği var, o da kitapta anlatılan köpeğin tamamen gerçek olması!

  Pöti, seneler önce Yedikule Hayvan Barınağı’ndan evlat edinilmiş. Dolayısıyla Gökçeer de kitabında okurlara Pöti’yi tanıtırken bir yandan da hayvan barınaklarının önemini anlatıyor. Petshop’lar yerine barınaklardan ve sokaktan hayvan evlat edinilebileceğini vurgulayarak çocuklarınızla birlikte sadece hayvanları beslemek için de barınaklara gidebileceğinizi hatırlatıyor.

  Kitabın aynı zamanda çok özel başka bir yanı daha var... Bu kitabı satın alarak Pöti gibi barınaklarda yaşayan hayvanlara yardım edebilirsiniz. Çünkü aldığınız her bir kitap için Yedikule Hayvan Barınağı’na 1 TL bağış yapıyor olacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.