sadsad x
asdasd

Posta ve Telekomünikasyon Tarihinden Portreler

Akıl Fikir Yayınları
20,00
14,80
%26 indirim
Posta ve Telekomünikasyon Tarihinden Portreler Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786059790277
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Fazlı Köksal
Fazlı Köksal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Posta ve Telekomünikasyon Tarihinden Portreler Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Posta ve Telekomünikasyon Tarihinden Portreler Kısa Özet

  Alzheimer çağımızın hastalığı...

  Bireysel hafıza kaybı çok kötü; Allah kimsenin başına vermesin. Ama toplumsal ve kurumsal alzheimer daha kötü. Millet olarak alzheimer olma yolundayız. Dünü unutursak geleceği sağlıklı inşa edemeyiz.

  Türkiye'de posta ve telekomünikasyon hizmetlerinin geçmişi Postane-i Amire'nin kurulduğu 1840 yılına dayanıyor. 1840 yılından bugüne kadar, yüz binlerce insan, PTT bankolarından, telefon santrallerinden, repartitörlerinden, şehirlerarası konsollarından, dağıtım odalarından geldi geçti. 27 yılını PTT ve Türk Telekom'a veren, bu kurumlara sevda derecesinde bağlı

  Fazlı Köksal, "Posta ve Telekomünikasyon Tarihinden Portreler"de, PTT'nin tarihi ve ilginç şahsiyetlerini, akıcı üslubuyla öykü tadında anlatıyor.

  Yazar, elinizdeki kitabı "Posta ve telekomünikasyon tarihinin puslu aynasında gördüğüm kişilere öznel bakışımın bir yansıması" diye tanımlıyor ve ilave diyor: "Şunu açıklıkla belirtmek gerekir ki, PTT ve Türk Telekom'un asıl kahramanları, görevlerini layıkıyla yapan, işçisinden mühendisine, dağıtıcısından müdürüne her kademeden vefakar, cefakar ve fedakar çalışanlarıdır..."

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.