sadsad x
asdasd

Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar?

ELMA Yayınevi

Serhan Kansu

25,00 TL
16,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar? Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786059795944
Kapak: Ciltsiz
Serhan Kansu
Serhan Kansu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar? Kısa Özet

  Sınırsız bir düşünme dünyasına eğlenceli, ilham veren bir yolculuk... 

  Felsefe kökenli yazar Serhan Kansu, çocuklar için kaleme aldığı felsefe kitabı *Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar?* ile okurlarıyla buluşuyor. Büyük küçük herkese hitap eden kitap, eğlenceli diliyle felsefenin ne olduğuna dair bilgi verirken bolca düşündürüyor, yeni pencerelerden baktırıyor, meraklı soruları peş peşe akıllara salıyor. Rengârenk bir dünya sunan kitabın başarılı resimleri ise Ahmet Demirtaş’a ait.

  Hepimiz ilk maçımızda *hatalı yürüme* yaptık. Kimimizin üçlükleri potaya yetişemedi, kimimize *Karpuzlama at, karpuzlama* diye öğüt verildi. Ama şimdi o gün geldi. Tüm şutlarımız sayı olmasa da daha iyi şutlar atacağımız gün bugün. 

  Bugün akıl sahasını didik didik edecek o düşünce maçına çok daha güçlü çıkacağız. Çünkü felsefe yapacağız. Sorular soracağız, düşüneceğiz, felsefe hakkında bilgi edineceğiz ve en önemlisi, aklımızda yepyeni kapılar açılırken ufkumuzu genişletecek, farklı bakış açıları edineceğiz. 

  Pervin Teyze de bugün elindeki bulmacasını sehpaya bırakıp eşofmanlarını giyecek ve o sahaya inecek. Eğer siz de hazırsanız haydi maç başlasın.

Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.