sadsad x
asdasd
125,00 TL
104,90 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
20,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Pearson Hemşirelik Tanıları El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 1144
ISBN: 9786052268421
Kapak: Ciltsiz
Judith M. Wilkinson
Judith M. Wilkinson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pearson Hemşirelik Tanıları El Kitabı Kısa Özet

  Çevirisini gerçekleştirdiğimiz *Hemşirelik Tanıları El Kitabı* Kuzey Amerika Hemşirelik Tanıları Birliği (NANDA) tarafından 2015-2017 yılları arasında gözden geçirilmiş tüm tanıları içermektedir. Kitabımızda ilgili tanılar alanlarına göre sınıflanmış ve NIC girişimleri ve NOC çıktıları ile ilişkilendirilerek sunulmuş rehber niteliğinde bir kitaptır. Kitapta yer alan NANDA tarafından belirlenen hemşirelik tanıları, hemşirelik girişimleri ve çıktıları Türkçe diline en uygun şekilde gözden geçirilmiş, anlaşılırlığı ve kullanım kolaylığını destekleyecek şekilde katkı verilmiştir. Bu özellikleri ile bu rehber kitabı okuyucularımıza gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz.
  Hemşirelik Tanıları El Kitabı;

  • 13 alan ve sınıflarına göre gruplandırılmış NANDA tanılarını,

  • Alan ve sınıflarına göre gruplandırılmış hemşirelik girişimlerini (NIC) ve

  • Bakım sürecinin hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığını ölçmede kullanabileceğiniz hemşirelik çıktılarını (NOC) içermektedir.

  Kitap orijinaline sadık kalınarak, dilimizde anlaşılmasını sağlayacak biçimde, konusunda uzman 44 hemşire öğretim üyesinin katkıları ile Türkçe’ye çevrilmiştir. Kitabın hazırlanmasında katkı sağlayan tüm öğretim üyelerine teşekkür eder, bu kitabın hemşire meslektaşlarımız, öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarına yararlı bir kaynak olacağını umut ediyoruz. 

  Mart 2018

   

Pearson Hemşirelik Tanıları El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.