Parlayan Sözler - Fırtınaışığı Arşivi İkinci Roman Cilt 1

Akıl Çelen Kitaplar

Brandon Sanderson

290,00 TL
205,90 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
84,10 TL
Parlayan Sözler - Fırtınaışığı Arşivi İkinci Roman Cilt 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 712
ISBN: 9786052382905
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Brandon Sanderson
Brandon Sanderson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Parlayan Sözler - Fırtınaışığı Arşivi İkinci Roman Cilt 1 Kısa Özet

  Düşmanlarının bir ordu kölesinin sefil sonuyla ölmesini bekledikleri Kaladin sağ kalarak kraliyet muhafızlarının komutasına getirildi. Şimdi kralı ve Dalinar`ı, Suikastçı tehlikesine karşı korumak zorunda ve bir yandan da yeni güçlerinde ustalaşması gerekiyor.

  Suikastçı tekrar harekete geçti. Roshar`ın dört bir yanında hükümdarları katlediyor ve hedeflerinden biri de Yüceprens Dalinar. Savaştaki önder rolü bunun yeterli bir sebepmiş gibi görünüyor ama Suikastçı`nın efendisinin çok daha derin amaçları var.

  Shallan korkunç bir yükü sırtlanmış durumda ve hem efsanevi Yokelçilerin geri dönüşünü hem de dünyanın yıkımını engellemek için çabalıyor. Ancak görünüşe bakılırsa, ihtiyacı olan sırlara ulaşmak bile onun tahmin edebileceğinden çok daha zor olacak.

  Parshendiler çığır açacak bir karar verdiler. Alethi saldırılarıyla geçen yılların ve sürekli azalan sayılarının baskısıyla, bir zamanlar kaçtıkları doğaüstü güçleri kullanmaya ve pek çok şeyi riske atan bir kumar oynamaya ikna oldular. Bu kararın muhtemel sonuçları ise hem Parshendiler hem insanlar hem de Roshar için büyük tehlikeler barındırıyor.

 • 2. Hamur

Parlayan Sözler - Fırtınaışığı Arşivi İkinci Roman Cilt 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.