16,00 TL
9,92 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
6,08 TL
Paralel Din Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786055642846
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Mehmet Altıner
Mehmet Altıner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Paralel Din Kısa Özet

  Tehlikenin ne kadar farkındayız; En büyük tehlike imansızlık belasıdır. İkinci en büyük tehlike ise; Hak yolda gittiğini sanıp delalet yoluna saptığını ve dalalet yoluna hizmet ettiğini bilmemektedir...

  Adem (aleyhisselam)`dan beridir başlayan insanları saptırma hareketi Şeytan ve adamları tarafından binlerce yıllık tecrübe ile bugünde devam etmekte olup, kıyamete kadar devam edecektir. Bizlerden görünen şeytan ve adamlarının biz Müslümanları nasıl tuzağa çekebildiklerini ve cehennem çukuruna düşürebileceklerini anlama, görme ve idrak etme vaktidir. Ta ki geç olmadan.

  Ey iman edenler; Şeytanın adamlarını takip etmeyin. Kim şeytanın adamlarını takip ederse, şunu bilsin ki o, edepsizlikleri ve kötülüğü emreden. Eğer üstünüzde Allah-ü Teala`nın (cellecelalühü) lütuf ve merhameti olmasaydı, içinizden hiçbir kimse temize çıkamazdı. Fakat Allah-ü Teala`nın (cellecelalühü) dilediğini arındırır. Allah-ü Teala`nın (cellecelalühü) işitir ve bilir. (Nur Suresi-21. Ayet)

  Onlar iman edenlere rastladıkları zaman, inandık derler fakat, şeytanlarıyla yalnız kaldıkları zaman, biz sizinle beraberiz, biz sadece (onlarla) alay ediyor oyun oynuyoruz derler. (Bakara Suresi - 14. Ayet)

  Ey Adem Oğulları, Şeytana tapmayın, o size apaçık düşmandır ve bana kulluk edin, doğru yol budur, diye size ant vermedim mi... (Yasin Suresi - 60. 61. Ayet)

  -İnnehu Lekum Aduvvun Mubin-
  Şeytan sizin apaçık düşmanınızdır.

 • 2. Hamur

Paralel Din Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.