299,00 TL
179,40 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
119,60 TL
PANİK Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786053439257
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Lauren Oliver
Lauren Oliver
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • PANİK Kısa Özet

  "Sevdikleriniz uğruna, çok riskli bir oyuna dahil olur muydunuz?"

  Kuş uçmaz kervan geçmez, on iki bin nüfusuyla fakir bir kasaba olan Carp’ta başlayan Panik oyununun ortaya çıkış nedenleri malumdu: Mevsimlerden yazdı ve bu ücra yerde yapacak kayda değer başka bir şey yoktu. 

  Kendini asla korkusuz ve mücadeleci biri olarak görmeyen Heather’a, sadece lise son sınıfların yarıştığı, ödülün büyük ama getirdiği risklerin daha da büyük olduğu efsanevi Panik’te yarışacağını söyleseler hayatta inanmazdı. Oysa uğruna savaşacağı bir amaç bulduğunda, daha önce keşfetmediği cesur yönüyle tanışacaktı. 

  Panik’ten hiçbir zaman korkmayan Dodge ise kimseyle paylaşmadığı sırrının, hırsını kamçılayacağından ve oyundaki gücüne güç katacağından emindi. Fakat sırrı olan tek kişi o değildi; herkesin oynamak için bir sebebi vardı. 

  Panik, Dodge ve Heather’a yeni ittifaklar, umulmadık gerçekler ve ilk aşkı sunarken, insanın hayatta en çok ihtiyaç duyduğu şeyin bazen korkuları olduğunu gösterecek. 

   *Lauren Oliver’ın bu son romanı okurlarına her yönüyle gerçekçi ve sürükleyici bir dostluk, sadakat, mücadele ve cesaret hikâyesi sunuyor.* 

  - Booklist 

  *Oliver, okurlarını sabahın erken saatlerine kadar uyutmayacak, gerilim dolu ve gerçekçi bir hikâye yaratmış.* 

  - Kirkus Reviews 

 • 2. Hamur

PANİK Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.