sadsad x
asdasd
70,00 TL
49,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Özgüven Kazanmak Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9789755095134
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Özcan Göknar
Özcan Göknar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Özgüven Kazanmak Kısa Özet

  Sağlıklı kişilik yapılanmasının temel ölçütlerinden biri özgüvendir. Özgüven duygusu nedir, nasıl gelişir ve nasıl kazanılır? Özgüven yetersizliğinin nedenleri nelerdir, ne gibi sorunlara yol açar ve insanın yaşamını nasıl etkiler?

  Özgüven Kazanmak`ta bu soruların yanıtları verilirken yapılması gerekenler örneklerle yorumlanarak açıklanmıştır. Özgüven yetersizliğinin nedenleri bebeklikten itibaren değişik yaşam süreçlerinde ele alınarak incelenirken, özgüveni kazanmanın koşullarının neler olduğu sosyal hayat içinde yine sistemli bir biçimde anlatılmıştır. Kitapta anlatılan olayların tümü gerçektir, ancak kahramanlarının adları değiştirilmiştir.

  Her okuyan kişi bu kitaptan kendi yaşamıyla ilgili bir şeyler bulacaktır. Kendini ve diğer insanları daha iyi değerlendirecek, sosyal hayatı içinde kendi gerçek yerini ve gücünü fark edecektir. Yeterli özgüven duygusuna sahip olmak yaşamın hemen her sahnesinde etkin bir güçtür. Bir insanın kendine verebileceği en güzel armağanlardan biri özgüven kazanmaktır.

  Özgüven Kazanmak özgüveni gelişmiş bireyler yetiştirmede aydınlık bir ışık, özgüven kazanmada kapsamlı bir rehber niteliği taşımaktadır.

 • 2. Hamur

Özgüven Kazanmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.