sadsad x
asdasd

Özgürlüğün Elli Tonu

Doğan Kitap

E. L. James

154,00 TL
115,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
38,50 TL
Özgürlüğün Elli Tonu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 632
ISBN: 9786050934687
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
E. L. James
E. L. James
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Özgürlüğün Elli Tonu Kısa Özet

  Dünyada 100 milyondan çok satan seri

  Toy ve masum Anastasia Steele, ne istediğini bilen, göz kamaştırıcı genç girişimci Christian Grey’le tanıştığında her ikisinin de hayatını geri dönülmez biçimde değiştirecek şehvet dolu bir ilişkinin fitili ateşlenmiş olur. Christian’ın kendine has erotik zevkleri karşısında şoke olan Ana, ona duyduğu çekime engel olamaz, bir yandan da korku duymaya başlar. Ana daha derin bir bağlılık istemektedir. Onu yanında tutmaya kesin kararlı olan Christian, Ana’nın isteğini kabul eder. 

  Şimdi Christian ve Ana her şeye sahiptir – aşk, tutku, yakınlık, zenginlik ve sonsuz olasılıklarla dolu bir gelecek. Yine de Ana, Elli Ton’u sevmenin kolay olmayacağının, birlikte olmalarının ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar yaratacağının farkındadır. Kendi kimliğini kaybetmeden Christian’ın gösterişli hayatını paylaşmayı bir şekilde öğrenmesi gerekmektedir. Christian’ın ise yaralı geçmişinden gelen canavarlarla boğuşurken kontrol etme saplantısını alt etmesi. 

  Birlikte olmalarının yarattığı güçle, tam her türlü zorluğu, talihsizliği ve kötülüğü yenebileceklerini düşündükleri anda kader Ana’nın en derin korkularını gerçeğe dönüştürmek için çarklarını döndürmeye başlar.

 • 2. Hamur

Özgürlüğün Elli Tonu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.