sadsad x
asdasd

Ozanca Sağlık Mobbing Politika 3

İkinci Adam Yayınları

Mehmet Ozan Uzkut

86,00 TL
55,90 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
30,10 TL
Ozanca Sağlık Mobbing Politika 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 642
ISBN: 9786257583497
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Mehmet Ozan Uzkut
Mehmet Ozan Uzkut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ozanca Sağlık Mobbing Politika 3 Kısa Özet

  Sizlere ulaştığım bu üçüncü kitabımda 1 NİSAN 2020 -31 ARALIK 2020 tarihleri arasındaki yazılarımı düşüncelerimi o zamanki olayları kendi bakış açımla yazmaya çalıştıklarımı yayınlamak istedim. Bu kitabımda salgın sürecince Sağlık Bakanlığı’nın, İç İşleri Bakanlığı’nın diğer başka bakanlıkların kısaca iktidarın iyi yaptıklarını, yanlış yaptıklarını, yapması gerekenleri, sonuçlarını kendi bakış açımla yazdım kimseye hakaret etmeden ve doğru bildiğimden şaşmadan duygu ve düşüncelerim bu kitapta.

  Daha önce yazdığım Ozanca Sağlık Mobbing Politika 1 ve 2 kitaplarım sizlerin bana göre olağan üstü ilgisini çekti. Bundan aldığım cesaretle bu üçüncü kitabımı yayınlıyorum. Bu kitapta sadece korona konuları değil yine mobbing, sağlık ve politika konuları da ele alınıyor. Umarım bu kitap da diğer iki kitabım kadar ilgi çeker.

  Bu kitabımın ve daha önce yayınladığım tüm kitaplarımın gelirini bizce şehit olan ama iktidarca meslek hastalığı bile sayılmayan ve hayatını halkının sağlığı için feda eden başta hekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanların geride kalan çocuklarının eğitimi için kullanacağım. Kitaplarıma göstereceğiniz ilgi, aynı zamanda onlara da destek olacaktır.

  Umarım bu kitabım da ilginizi çeker.

 • 2. Hamur

Ozanca Sağlık Mobbing Politika 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.