7,31 TL
3,66 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
3,65 TL
Oyun Hakkında Bilgiler
Türü: Aksiyon ve Macera Kitapları
Sayfa Sayısı: 445
ISBN: 9786055872403
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Ürün Tipi: Cep Boy
Ted Dekker
Ted Dekker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Oyun Kısa Özet

  Türkçede ilk kez yayınlanan Ted Dekker, unutulmaz karakterlerin, iyi ile kötü arasındaki amansız mücadelelerini, adrenalin yüklü dili ve sürpriz sonlarıyla anlatarak, okuyucusunu şaşırtan bir yazar olarak bilinmektedir.

  Gizemin ustası olarak tanımlanan Dekker, bu kitabında korkunç bir fırtınanın içinde başlayan olayların bir biri ardına gelişmesiyle bir hesaplaşmanın doruk noktasına ulaşıyor.

  Red isimli katil intikam peşinde, yarım kalan bir hesaplaşmanın kapanması için kasabadadır. Olaylara karışan FBI`ın açıklamadığı bir gizem, kasabada kalmak zorunda kalan eski bir tarikat üyesi genç bir kadın, geçmişlerinde yaşadıkları olayları saklamaya çalışan iki kardeşle olaylar içinden çıkılmaz hal almaktadır.

  Şimdi fırtınanın gizlediği bu topraklarda bu hortumlardan daha uğursuz bir gerçek vardır: Adı Red olan intikam peşindeki bir katil, yarım kalmış hesabını kapatmak için kasabaya gelmiştir.

  Ama FBI`ın açıklamaya pek hevesli olmadığı bir gizem hem Red`in hem de Summerville`in teninin arkasında saklıdır. Küçük bir kasabayı yok etmekten çok daha fazlasına sebep olabilecek bir gizem.

  Eski bir tarikat üyesi olan Wendy Davidson, annesini ziyaret etmek için çıktığı yolda, dört yabancıyla birlikte olayların tam ortasına düşmüştür. Aralarından biri sıradaki kurban olabilir...

  "Oyun, sürükleyici anlatımın tahrik edici bir kurguyla birleştiği, aklın sınırlarını zorlayıcı bir başyapıt." Title Trakk

   

 • 2. Hamur

Oyun Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.