125,00 TL
88,75 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
36,25 TL
Öykülerle Korona Tedbirleri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786055947422
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2021
Selahattin Güloğlu
Selahattin Güloğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Öykülerle Korona Tedbirleri Kısa Özet

  Günümüzün vebası olarak kabul edilen korona belasından kurtulmak için tek çözüm olarak eğitim diyoruz Çocuklarımıza bu bilinci aşılamak için hepimize ayrı ayrı görevler düşmektedir Biz Güloğlu yayıncılık olarak değerler eğitimi adı altında yıllardır yayınladığımız setimize ilave olarak öykülerle korona seti çıkarıp okurlarımızın istifadesine sunduk.

  Bilinen kuralları 16 çift taraflı selafonlu silinebilir renkli kart şeklinde tasarlayıp okurlarımızın hizmetine sunduk. Kartların ön yüzü konuyu ifa eden renkli resmî arka yüzünde konu anlatımlı öykü kazanım sorular ve grupça yapılacak etkinliklerle süsledik.

  Setin adını korona koyduk ama temizlik alışkanlıkları kuralları da diye biliriz  Kartlarımızdan herhangi birini elimize alıp çocuklarla göz göze eğitim vermeyi amaçlıyoruz

  16 karttan oluşan seti bağımsız olarak alabileceğiniz değerler eğitimi setinizle 222 adet tamamını satışa sunmanın gururunu yaşıyoruz
  polyester kağıt, çift taraflı selefon, 450 gr silinebilir kart  32 sayfa arkalı önlü renkli kart  (16) adet 40 x 50 ebadında hazırlanmıştır.

 • 1. Hamur

Öykülerle Korona Tedbirleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.