sadsad x
asdasd

Otobanda Kaybolanlar

Sola Unitas
26,00 TL
22,10 TL
%15 indirim
Otobanda Kaybolanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786052250259
Kapak: Ciltsiz
Fırat Uran
Fırat Uran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Otobanda Kaybolanlar Kısa Özet

  Kitabın veda cümlesine geldiğinizde, yol boyu tanıştığınız herkes sizin de hayatınıza karışmış olacak, şehirde rastladığınız yüzlerde kitaptaki çizimlerden izler bulacaksınız ve vapurdan bakıp da iskelede ne zaman bir mor atkı görseniz, bir ‘acaba’ kalacak içinizde.

  - Feride Çiçekoğlu

  *Çiğ köfte ile sushi’ye eşit mesafede duranlar… Uyumayıp da gözlerini dinlendirenler… Müjde Ar olup da Gülşen Bubikoğlu taklidi yapanlar… Onun, başka biri ile öpüştüğünü unutamayanlar… Ve bizim yaşlarımızda birinin ölümüne hala şaşıranlar…* Bu kitap tam size göre!

  - Hande Çayır

  Bu hikayede tanıdık birçok mekân, yüz ve kişilik var. Yabancı olunmayan bir aşk, aldatış, aldanış var. Alaz var, Batu var, aşk var! Kazanan, kaybeden, hisseden, görmezden gelen; kaçan, kurtulan, yakalanan, sıyrılan var. Hem herkes var hem yalnızca biri var.

  - Buket Konur

  Fırat Uran; aşinalıklara, yürüyüşlere, vapurlara, barlara, sokaklara, kafelere ve en önemlisi yola, yolda olmaya selam veriyor.

  - Yıldız Tar
  Ezber yollardan çıkıp elleriyle sarı şeritler dikerek yeni yollar çizenlere... Düşmeyi göze alarak kendilerini yeni yollara sürenlere...

  - Leman Sevda Darıcıoğlu

  Kendimizi kaybedeceğimiz bazı otobanlarla tanışmak üzerine naif bir deneme. Gerçek, yol gösterici ve cesur. Size kalacak; tanışanlarla nostalji, tanışmayanlara merak.

  - Sami Berat Marçalı

  But Tutar!

  - Madır Öktiş

   

Otobanda Kaybolanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.