260,00 TL
174,20 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
85,80 TL
Öteki Sağlık Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp ve Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786054868162
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 62 adet satılmıştır.
Nuray Karpuzcu
Nuray Karpuzcu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Öteki Sağlık Kısa Özet

  Efendimiz Hz.Peygamber (S.A.V) insanlık için en güzel örnektir.Onun yaptığı ve yapılmasını tavsiye ettiği her şeyin şüphesiz hikmeti ve bir anlamı vardır.

  Sağlığımızı etkileyen birçok rahatsızlıklar kronikleşmiş birçok hastalıklarda günümüzde tıp dünyasında bilim adamları hacamatın birçok konuda yararlı ve tedavi edici tesirinin bulunduğu konusunda ittifak halindedir.

  Tarihi ve kadim bir yöntem olan hacamat’ın bugün birçok hastalıkların tedavisinde fayda sağladığı görülmektedir. Nitekim sağlık bakanlığının bu konuda çalışmaya başlaması hatta yönetmeliğin hazırlanması işin profesyonelce yapılmasını sağlayacak ve böylece unutulmaya yüz tutan hacamat tedavisinin tekrar hak ettiği değere ulaşacağını düşünmekteyim.

  Nuray Karpuzcu’nun genç yaşına rağmen hacamat gibi 5.000 yıllık bu kadim yöntemi kupa terapisi yanında savunması ve uygulaması artık günümüzde unutulmaya başlanmış bu tedavi yöntemini yaygınlaştırma çabası takdire şayan ve desteklenmesi gereken alternatif bir tedavi yöntemidir.

  Sevgili Nuray vasıtası ile zaman zaman benim de faydalandığım bu yöntemin gelecek nesillere aktarılmasını önemsiyorum ve destekliyorum.kendisine bu değerli çalışma ve katkılarından dolayı başarılar diliyorum

  - Av.Kezban Hatemi

 • 2. Hamur

Öteki Sağlık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.