sadsad x
asdasd

ÖTEDÜNYA 1 - KAHRAMANSIZ TOPRAKLAR

Pegasus Yayınları

Brandon Mull

150,00 TL
93,00 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
57,00 TL
ÖTEDÜNYA 1 - KAHRAMANSIZ TOPRAKLAR Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 560
ISBN: 9786053435815
Kapak: Ciltsiz
Brandon Mull
Brandon Mull
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • ÖTEDÜNYA 1 - KAHRAMANSIZ TOPRAKLAR Kısa Özet

  Bu kelimeleri okuyarak, zorba efendimi tahtından indirmenin tek yolu olan anahtar sözcük'ü bir araya getirmeye gönüllü oldun. Atik davran. Artık sahip olduğun bilgi, tez zamanda idam edilmen için seni hedef gösteriyor. İlk hece 'a'.

  "Brandon Mull kelimelerle bir büyücü gibi oynuyor. Ötedünya'da yıllardır okuduğum en orijinal fantastik âlemlerden birini yaratmış."
  -Rick Riordan, Percy Jackson & Olimposlular serisinin yazarı-

  Jason Walker hayatının önceden kestirilebilir olmasından sıkılmıştır. Ta ki hayvanat bahçesindeki hipopotam havuzundan, tuhaf ve tehlikelerle dolu bir dünyaya geçene kadar… Lyrian, Jason'ın o güne dek gördüğü hiçbir yere benzememektedir. Halk, kötü kalpli bir büyücü olan İmparator Maldor'un korkusuyla yaşamaktadır. Bir zamanlar ona karşı gelmiş kahramanlar artık ya yenilmiş ya da satın alınmış, geriye sadece kuşku ve korkunun hüküm sürdüğü topraklar kalmıştır.

  Eve dönüş yolunu arayan Jason kendisi gibi, dünyadan gizemli bir şekilde Lyrian'a çekilmiş Rachel'la karşılaşır. İkili, Maldor'u yok edebilecek sihirli bir sözcüğü aramaya koyulur çünkü evlerine dönme şansları, kahramansız bu dünyayı kurtarmalarına bağlıdır…

   

   

ÖTEDÜNYA 1 - KAHRAMANSIZ TOPRAKLAR Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.