sadsad x
asdasd

Olağanüstü Olana Uyanmak

Akaşa Yayınları

Ramtha

60,00 TL
48,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
Olağanüstü Olana Uyanmak Hakkında Bilgiler
Türü: Düşünce Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9789756793978
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Olağanüstü Olana Uyanmak Kısa Özet

  Bu kitap, bu güne dek verdiği aydınlatıcı öğretilerle pek çok insanı uyandırmış ve yaşamlarını olağanüstü bir biçimde değiştirmiş olan Ramtha`nın kendi kurduğu Aydınlanma Okulu`nda öğrencilerine son dönemde sunduğu çok önemli ve kadim bir bilgelik öğretisini içermektedir.

  Binlerce yıldır az sayıda inisiyenin ulaşabildiği çok değerli bilgiler ve uygulamalar bu kitapta çok açık ve idrak ettirici bir biçimde sunulmaktadır. Bu anlamda, elinizdeki kitap, okurun sunulan öğretiyi bizzat deneyimleyip doğrulamasını sağlayabilecek eşsiz bir inisiyasyon kitabıdır.

  "Bu kutsal bir haritadır. Bu kutsal bir Liste`dir. Bu, her büyük üstadın sadece sonsuz bir yaşamı değil, tekamül sürecinde gerçekleştirmek istediği arzularını tezahür ettirmek için de kullanmış olduğu bir şeydir. Çünkü her üstat, yaşamının tüm potansiyellerinin her an var olduğunu ve arzu ettiği destansı kadere erişmek için bir haritasının olması gerektiğini anlar. Her gün o haritayı kullanmak üstadı bir zaman çizgisine koyar ve onun istediği o şeyleri deneyimlemesini sağlar. Bir üstat Liste`ye sadece deneyimlemeyi arzuladığı şeyi koyar."

  - Ramtha

Olağanüstü Olana Uyanmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.