sadsad x
asdasd

Okyanuslara Karşı

Geoturka

Adam Walker

50,00 TL
31,50 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
18,50 TL
Okyanuslara Karşı Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 222
ISBN: 9786056648908
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Adam Walker
Adam Walker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Okyanuslara Karşı Kısa Özet

  "Açık Su Yüzme Branşı, yüzme sporunun en önemli branşlarından, Adam Walker da bu branşın en önemli temsilcilerinden biri. Kendisini kutluyor, kitabının tüm Açık Su Yüzücülerine ilham kaynağı olmasını temenni ediyorum" 

  - Yrd. Doç. Dr. Ahmet Bozdoğan- Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı

  "Yeryüzü, varoluşundan bu yana insanoğlunun doğayla mücadelesine tanık olmuştur. İsmi her ne kadar "Okyanuslara Karşı" olsa da, bu kitapta "doğa ve insan" dostluğunun mesajlarını bulabileceğimizi düşünüyorum. Adam Walker yalnızca başarılı bir sporcu portresi sergilemiyor. Bu güzel dünyada, insanoğlunun doğayla mücadelesinin, barışçıl bir şekilde nasıl yapılabileceğini de felsefi açıdan gözler önüne seriyor."

  - Ali Acar - Marmaris Belediye Başkanı

  "Kitaplar insanların yolunu aydınlatır. Adam Walker, yaşamından önemli kesitler sunan bu kitabında sadece yüzme sevdalılarının yolunu aydınlatmamış, müthiş bir adanmışlıkla, hayallerinden asla vazgeçmeyen bir insanın, odaklandığı hedefe nasıl ulaşabileceğinin kodlarını da vermiş." 

  - Selçuk Demirel - Aquamasters Yönetim Kurulu Başkanı

  "Yüreği insan sevgisiyle dolu, sportmen, mütevazı, doğa dostu ve tam bir Türkiye sevdalısı olan Adam Walker`ın engin denizlerde yüzmeyi sevdiren bu değerli kitabını, yüzmeye gönül vermiş herkese tavsiye ediyorum." 

  - Cem Yurtbay - Doğuş Otomotiv YK Üyesi, Açık Su Yüzücüsü

  "Adam Walker, farklı coğrafyalarda ve zorlu iklim şartlarında hedeflerini gerçekleştirebilen dünyadaki ender sporculardan... Başarı öyküsünü keyifle okuyacağınıza inanıyorum."

  - Erdal Acet - Milli Yüzücü, Manş Denizi Rekortmeni

  "Ne bekliyorsun, başlama düdüğünü sen çalacaksın" demiştim kendime. Adam Walker da o başlama düdüğünü çalabilen ve başaranlardan... Go Adam Go!" 

  - Nesrin Olgun Arslan - Milli Yüzücü, Manş Denizi`ni geçen ilk ve tek Türk Açık Su Yüzücüsü

  "Spor, insanın kendi sınırlarıyla mücadelesidir. Bu mücadeleyi kazanan insanların deneyimlerini toplumla paylaşmaları ve böylece gençlere rol model olmaları ise kazanılan mücadelelerden daha da kıymetlidir. Adam Walker`ı yürekten kutlarım." 

  - Sadettin Saran - İş Adamı, Milli Yüzücü

  "Adam Walker, Açık Su Yüzme Branşının önemli bir ismi. Mücadeleci kişiliği ve başarısı kadar, aynı zamanda iyi bir konuşmacı da. Sıra dışı ve renkli düşüncelerini bir kitapta toplaması heyecan verici."

  - Zeynep Selgur - Sportive A.Ş. Genel Müdürü, Master Yüzücü

  "Dünyada hayatın başladığı sularda, Adam Walker`ın yaşadığı "maceraların" her biri adeta hayatı simgeliyor kendi içinde. Hepsi zorluklarla olduğu kadar güzelliklerle de dolu ve hepsi ayrı birer müthiş ilham kaynağı." 

  - Emre Narin - İş Adamı, Açık Su Yüzücüsü

  "Kulaçlar ile hayat arasına kurulan köprünün en güzel örneğini bize Adam Walker sunuyor." 

  - Sertaç Beller - Vestel Elektronik Genel Müdürü, Açık Su Yüzücüsü

  "Açık Su Yüzücüleri ısı, dalga, akıntı, diğer su canlıları ve derinlik faktörleri ne olursa olsun, bir noktadan diğer noktaya olan mesafeyi en hızlı şekilde aşmaya kararlıdırlar. O aşma sürecindeki takat durumları da dahil, hedefe varmadaki ilk itici güçtür `kararlılık`. Adam Walker`ın kitabı hem `varolan ve gelecek` Açık Su Yüzücüleri, hem de hayatın diğer alanlarındakiler için bir `Kararlılık` dersi niteliğinde." 

  - Nezih Eşal - NCR Genel Müdürü, Açık Su Yüzücüsü

 • 2. Hamur

Okyanuslara Karşı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.