Okul Öncesi Eğitimde Materyal Tasarımı

Eğiten Kitap

Bolat Hatice Özarslan

240,00 TL
187,20 TL
%22 indirim
Kazancınız
:
52,80 TL
Okul Öncesi Eğitimde Materyal Tasarımı Hakkında Bilgiler
Türü: Okul Öncesi Resimli Kitaplar
Sayfa Sayısı: 250
ISBN: 9786054757954
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 53 adet satılmıştır.
Bolat Hatice Özarslan
Bolat Hatice Özarslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Okul Öncesi Eğitimde Materyal Tasarımı Kısa Özet

    İnsan hayatının en önemli bölümü olan okul öncesi dönemde gerek evde gerekse okulda yer alacak zengin bir uyarıcı çevrenin yadsınmaz bir önemi bulunmaktadır. Bugün artık kimi eğitim görüşlerince çocuklar için farklı malzemelerle farklı biçimlerde düzenlemiş bir çevrenin büyük önemi hatta ikinci öğretmen olduğunu kabul ettikleri gözlenmektedir.

    Elinizdeki bu kitabın amacı; öncelikle alanda çalışan akademisyenler ve uzmanlar olmak üzere öğretmenlere, öğretmen adaylarına, öğrencilere eğitici oyuncak ve oyun materyalleri geliştirme ile ilgili teorik bilgilerin yanında; her yaş düzeyine uygun farklı eğitim ortamları hazırlamalarında kullanabilecekleri ve tasarlayabilecekleri materyal ve oyuncak örnekleri sunmaktır.

    Ülkemizde materyal geliştirmeye yönelik değişik yayınların gözlenmesi memnuniyet verici olmakla birlikte bu konuda hem teorik hem pratik örneklerin bulunduğu kaynaklar da sınırlıdır. Bu nedenle bizler burada mümkün olduğunca aynı şeylerin tekrarlanmadığı, yeni ve güncel bilgi ve örneklerin yer aldığı bir yayın hazırlanmaya çalışarak ; eğitici oyuncak ve oyun materyalleri hazırlanma konusunda daha akademik bir tutumla eğitimcilerin daha bilinçli, daha bilgili ve profesyonel davranış sergilemelerini istedik.

  • 2. Hamur

Okul Öncesi Eğitimde Materyal Tasarımı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.