sadsad x
asdasd

Öğrenmeyi Öğreniyorum - Eğlen Öğren

Dstil Tasarım İletişim Yayınları
39,00 TL
26,91 TL
%31 indirim
Öğrenmeyi Öğreniyorum - Eğlen Öğren Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786056795282
Kapak: Ciltsiz
Andre Giordan
Andre Giordan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öğrenmeyi Öğreniyorum - Eğlen Öğren Kısa Özet

  Çocuklar, konsantrasyon yeteneklerini nasıl geliştirirler ve hafızalarını nasıl güçlendirirler? Tek başına ödev yapma sorumluluğunu nasıl kazanırlar? Kelimeleri doğru kullanmayı veya çarpım tablosunu kolayca nasıl öğrenirler?

  İşte, çocukların ve ebeveynlerinin merak ettikleri bu gibi sorular «Öğrenmeyi Öğreniyorum» da cevap buluyor. İlkokul çağındaki çocuklar «Öğrenmeyi Öğreniyorum»da yer alan, onlara yol gösteren, çözüm üreten 50 pratik yöntem ve yaklaşımla:

  • müfredatı içeren derslere neden çalışmaları gerektiğinin mantığını anlayacaklar,
  • okul hayatında ve toplumsal yaşamda başarılı olmanın uygun yollarını kendi kendilerine keşfedecekler,
  • ders çalışmaya kendilerini motive edecek hedefleri ve püf noktalarını belirleyerek öğrenme yeteneklerini geliştirecekler.

  Öğrenmeyi Öğreniyorum», çocukların daha kolay öğrenmesine, daha organize olmasına ve kendisini geliştirmesine yardım ederek, başarılı bir birey olmasını destekleyecek, öğrenme isteğinin yalnızca öğrencilik sürecinde değil tüm yaşamı boyunca sürdürmesini sağlayacaktır.

  André Giordan: Avrupa’da en çok satan kitaplar arasına giren ilkokul çocuklarına yönelik Öğrenmeyi Öğreniyorum» kitabı da dahil olmak üzere birçok önemli kitabın yazarı olan Prof. Giordan, Cenevre Üniversitesi’nde Eğitim Bilim» alanında öğretim üyesi olarak görev yapıyor. Sonia Warnier: Fransa’da ilkokul sınıf öğretmeni olarak görev yapan Sonia Warnier, ayrıca öğrencilerin eğitim ve günlük hayatlarında karşılaştıkları güçlüklere karşı çözüm önerileri üzerinde özel çalışmalarını sürdürüyor.

Öğrenmeyi Öğreniyorum - Eğlen Öğren Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.