sadsad x
asdasd
25,00 TL
18,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Öğrenciden Öğrenmek Hakkında Bilgiler
Türü: Eğitim Yönetimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 236
ISBN: 9786059856812
Kapak: Ciltsiz
Fadime Ulusoy
Fadime Ulusoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Öğrenciden Öğrenmek Kısa Özet

    Dr. Fadime Ulusoy, lisans ve yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Doktorasını ODTÜ Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Anabilim Dalı, İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü’nde yapmıştır. Dr. Fadime Ulusoy, doktora sürecinde öğretmen eğitiminde öğrenci odaklı videoların kullanılması ve öğretmen adaylarının sahip olduğu bilgilerinin geliştirilmesi ile ilgili bir tez çalışması yürütmüştür. Yazarın ilgilendiği araştırma alanları, öğretmen eğitiminde yenilikçi yaklaşımlar, videolar, fark etme teorisi, matematiksel temsiller ve modelleme konularıdır.

    Yazar, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Alanı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

    Dr. Fadime Ulusoy’un Prof. Dr. Erdinç Çakıroğlu’nun danışmanlığında yürütülen 2016 tarihli ve *Developing Prospective Mathematics Teachers’ Knowledge for Teaching Quadrilaterals Through a Video Case-Based Learning Environment* başlıklı doktora tezi, *Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı En İyi Tez Ödülü * ve *ODTÜ 2016 Yılın Doktora Tezi Kalbiye Tansel Yayın Ödülü* olmak üzere iki ayrı ödüle layık görülmüştür.

Öğrenciden Öğrenmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.