sadsad x
asdasd
37,00 TL
27,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
9,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Öfke ve Tahammülsüzlük Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 317
ISBN: 9789752753778
Kapak: Ciltsiz
William Davies
William Davies
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öfke ve Tahammülsüzlük Kısa Özet

  - Kendiniz veya bir yakınınız sürekli bir huzursuzluk ve tahammülsüzlük halinde mi?

  - Sık sık meydana gelen öfke patlamaları hayatınızın bir parçası mı?

  - Kontrol edemediğiniz öfkeniz, gösterdiğiniz aşırı tepkiler daha sonra size pişmanlık ve üzüntü olarak geri dönüyor mu?

  Herkesi mutsuz kılan, arkadaşlıkları bitiren, aile içindeki ilişkileri çökerten, iş hayatını dağıtan bu öfke ve tahammülsüzlük insan ilişkilerini fena halde tüketir.

  Süreklilik gösterdiği ölçüde tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlık haline gelen öfke patlamaları ve tahammülsüzlük kabullenilmeli, günlük hayatın olağan bir parçası gibi düşünülmelidir.

  Klinik psikolog ve akademisyen Dr. William Davies aslında aşırı boyutlara gitmedikten sonra yararlı olan, fiziksel ve ruhsal olarak kişiyi daha güçlü hale getiren öfkenin kontrol edilemez bir noktaya ulaştığında yol açtığı sorunları ele alıyor. Öfke ve tahammülsüzlüğün nedenlerini, nasıl ortaya çıktığını sergilerken Bilişşel Davranış Teknikleri ile nasıl üstesinden gelineceğini de anlatıyor.

  Sadece sıradan ve basit vakalarla ilgilenmeyen, ani öfke patlamaları sonucunda işledikleri suçlardan dolayı hapse mahkum olmuş kişilerle de çalışan ve tedavilerini üstlenen Dr. Davies'in bilgi ve deneyimi bu sorundan mustarip olanlara gerçekten yardım edecek, yol gösterecektir. Ayrıca bu alanda çalışan sağlık görevlileri için de güvenilir bir başvuru ve eğitim kaynağı olacaktır.

Öfke ve Tahammülsüzlük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.