150,00 TL
100,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
49,50 TL
Nükteden Şakaya Hakkında Bilgiler
Türü: Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786258143157
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 6 adet satılmıştır.
Mehmet Nuri Yardım
Mehmet Nuri Yardım
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nükteden Şakaya Kısa Özet

  Duygu dünyamız nasıl? Kendimizden memnun muyuz? Son yıllarda toplumun her kesiminde sıklıkla rastladığımız asabi hareketler, gerginlikler, kutuplaşmalar, kavgalar Nasreddin Hoca’nın torunları olan bizlere yakışıyor mu, hayır! Peki çözüm ne? Çare esasen belli: Kendimizle barışmak, özümüze, kültürümüze, mizahımıza, hoşgörü âlemine, huzurlu gönül hayatımıza tereddütsüz, bir an önce dönmek.

  Aslında biz “Mümine tebessüm sadakadır.” buyuran son ve en büyük Peygamberin ümmetiyiz. Dede Korkut’tan Ahmed Yesevi’ye Mevlâna’dan Yûnus Emre’ye uzanan bilgelerin kurduğu muhteşem ve zarif ‘müsamaha medeniyeti’ne sahibiz. Ecdadımız tebessümü hayatın vazgeçilmez alışkanlığı olarak benimsemiştir. Bu hâl, edebiyatımıza, sanatımıza, dinî hayatımıza, hatta mezar taşlarımıza bile yansımıştır.

  Daha önce dört mizahî eseri yayımlanan Mehmet Nuri Yardım, yeni bir kitapla karşımızda. Duyduğu, işittiği, okuduğu, yaşadığı nükteleri sabırla ve titizlikle toplayan yazar, güldürürken düşündüren bu ilginç hatıraları okuyucularına sunuyor. Bütün zorluklarına rağmen hayatın güzel olduğuna işaret ediyor. Post Yayınları, ailece, keyifli bir şekilde okunacak kitabı sizlere sunuyor. Buyurun sofraya: Nükteden Şakaya!

   
 • 2. Hamur

Nükteden Şakaya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.