120,00 TL
79,20 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
40,80 TL
Nikolas Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786056548680
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Birol Ganioğlu
Birol Ganioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Nikolas Kısa Özet

    Bu adamın anlattıklarını dinlerken bir yandan eski günlerime özlem duymuştum; ama diğer yandan da gelecekte neler olduğunu öğrenmiştim. Üstelik bunlar çok da üzücü idi. Tarifinden, babasının iş yerinin Syessa Ana’nın yaptırdığı han olduğunu tahmin etmiş, onu özlem ile anmıştım. Anlattığı yer aynen Syessa Ana’nın yaptırdığı han gibiydi. Aradan ne kadar zaman geçse de, kentlerin ana yollarının çok fazla değişmeyeceğini düşünmüştüm. Üstelik Syessa Ana’nın hanı taş bir binaydı ve çok sağlam yapılmıştı. Ayrıca, anlattıklarından, Patara’nın çok büyümüş olduğunu da anlamıştım. 

    Beni üzen, Likya Birliği’nin artık olmadığını öğrenmekti. Demek Romalılar, Akdeniz kıyısında bağımsız kalan tek devlet olan Lykia’yı da kendilerine bağlamışlardı. Üstelik LykiaPamphylia diye bir eyalet oluşturup Patara’yı da başkent yapmışlardı. Geleceği bilmenin güzel bir şey olacağını düşünürdüm; ama o anlattıkça, keşke bilmeseydim, diye düşünmeden de edemedim.

    Öte yandan, başka neler anlatacak diye merak etmekten de kendimi alamıyordum. Mitolojik roman serimizden Telmessos Bilicisinin üçüncü kitabı olan (Noel Baba)Nikolas’la Likya ve Patara’ya gizemli ve uzun yolculuk devam ediyor.

  • 2. Hamur

Nikolas Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.