Next Grammar The Innovative Guide to English Grammar

NSN Yayınevi

Muhammed Özgür Yaşar

250,00 TL
190,00 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
60,00 TL
Next Grammar The Innovative Guide to English Grammar Hakkında Bilgiler
Türü: İngilizce
Sayfa Sayısı: 560
ISBN: 9786057052957
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2021
Muhammed Özgür Yaşar
Muhammed Özgür Yaşar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Next Grammar The Innovative Guide to English Grammar Kısa Özet

  Next Grammar The Innovative Guide to English Grammar Bir yabancı dili öğrenmenin en önemli unsurlarından bir tanesi, kuşkusuz dil bilgisi kurallarına hakim olmaktan geçer. Kaynak dilin ve hedef dilin gramer sistematiğini birbirleriyle kıyaslayarak öğrenmek o dile olan yetkinliğimizi pekiştirecektir. Gözden geçirilmiş on birinci baskı olan elinizdeki kitapta 3000’e yakın soruyla her konu pekiştirilmiş, ipuçları ve kısa yollarla donatılmış ve konu sonlarında ayrıca testler hazırlanarak gramer konularının özümsenmesi sağlanmıştır. Kitabımız ayrıca pratik soru çözüm tekniklerine dayalı, sade ve net bir formatta hazırlanmıştır.

  Kitabımız genel olarak dil sınavlarına hazırlananların, yabancı dille öğretim yapan özel okulların, Milli Eğitim’de ortaöğretime devam eden öğrencilerin, üniversitelerin dil bölümlerine girmeyi hedefleyen öğrencilerin, üniversite hazırlık sınıflarında eğitim görenlerin, üniversitelerin dil bölümlerinde okuyanların vb. gereksinmeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve bu yolla kitabımızın oldukça geniş bir yelpazeye sahip genel bir başvuru kaynağı ve ana ders kitabı olması amaçlanmıştır. Hem bireysel çalışmaya hem de grup çalışmasına uygun bir şekilde tasarlanmış olan elinizdeki kitabınızdan grup halinde eğitim gördüğünüz sınıf ortamında ana kaynak ya da ek kaynak olarak faydalanabilir ya da isterseniz tek başınıza yararlanabilirsiniz.

  Yıllardır dil sınavlarına beraber hazırlandığımız ve sayıları binleri aşan öğrencilerimle paylaştığım bütün bilgi, deneyim ve becerilerimi bir kitap halinde yüz yüze çalışma fırsatı bulamadığımız siz sevgili okuyucularımla paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Başarıya ulaşmanızda bir derece katkısı olması dileğiyle.

  Muhammed Özgür Yaşar

 • 1. Hamur

Next Grammar The Innovative Guide to English Grammar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.