New York Düşerken

Giz Kitap

Şenol Ceviz

170,00 TL
122,40 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
47,60 TL
New York Düşerken Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 335
ISBN: 9786058115637
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 108 adet satılmıştır.
Şenol Ceviz
Şenol Ceviz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • New York Düşerken Kısa Özet

  *450 çocuk hiçbir zaman çocuk olmadı.* Onların eğitimi için milyarlarca dolarlık bir bütçe ayrıldı. En iyi  eğitmenler bulundu, en iyi imkânlar seferber edildi. Her biri yetimhanelerden özenle seçilerek toplandı. Onlar eğitmenlerine göre görev, liderlerine göre işlenmeyi ekleyen değerli birer hammaddeydi.

  Çok küçük yaşlardan itibaren en zorlu eğitimlerden geçtiler, en iyisini en iyisinden öğrendiler, cesaretliydiler, korkusuzdular. Oysa en başında onlar sadece masum birer çocuktu, şimdi ise nitelikli birer silah haline geldiler.

  Onlar, dostları için candan birer yoldaş, düşmanları içinse o güne kadar karşılaştıkları en tehlikeli askerlerdi. Tek parolaları, hedefleri  uğrunda önlerine çıkan her şeyi yok etmekti; bunu yaparken tereddüt dahi etmeyeceklerdi.

  New York’ta adalet için başlayan bu savaşa pek çok ülkeden katılım sağlandı. Onlar, görev tanımları gereği birer hayaletten farksızdı, resmi bir operasyon yürütüyorlardı fakat bu operasyonun detaylarını  küçük seçkin bir gruptan başka bilen yoktu. Yüzyıllardır egemen olan  bu gizli imparatorluğa karşı yürüttükleri savaşı kazanabilecekler miydi?

 • 2. Hamur

New York Düşerken Hakkında Yorumlar