sadsad x
asdasd

Nessahira 2 - Sen Benim Lethe'msin

Hyperion Kitap
22,22 TL
17,78 TL
%20 indirim
Nessahira 2 - Sen Benim Lethe'msin Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 340
ISBN: 9786055002244
Kapak: Ciltsiz
Esin Kıroğlu
Esin Kıroğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nessahira 2 - Sen Benim Lethe'msin Kısa Özet

  "Kişisel tarihim, üç keskin dirsek yapıp bitmiş bir yol gibi. İlki, yirmi bin yıl sonra yaşanan kıyametten kaçıp bugünün dünyasına yolculuk yapmamızla başlıyor. Dokuz yaşında bir çocuktum ve o yolculukta kazandığımız yeni hayat ve insanüstü güç, hiçbirimiz için kolay olmamıştı elbette. İkincisi, yine yirmi bin yıl sonraki dünyadan bugüne, bizden on yıl sonra gelen Gümüşleri durdurmak zorunda olduğumuz gerçeğiydi ki bu da savaşın açtığı derin izler demekti. Üçüncüsü ise Hayal'e aşık olmamdı. Ömrümün en keskin virajını başarıyla aldıktan sonra düz yolda bir kayaya çarpacağımı aklımın ucundan bile geçirmiyordum."

  Her seçim başka bir ihtimalin katilidir. Yaptığım seçimlerin, omuzlarımdaki sorumluluğun yükünü taşımaktan, bir Hayal'in gölgesi olmaktan yorgunum.

  Ben Nessahira'yım.

  Yaşayabilmek mücadelesinde soluğumu hala varlığımdan habersiz insanlar için tüketirken vazgeçmeyi düşünemeyecek kadar yorgunum.

  Ben Nessahira'yım.

  Sular artık fazlasıyla bulanıkken tüm gücümle aydınlığın savaşçısıyım ve henüz bir Gümüş'le karşılaşmadıysanız sebebi benim.

  Serinin ikinci kitabında Nessahira, kayıpları ve seçimleri arasında mücadele ediyor. Esin Kıroğlu; okurları, temposu giderek yükselen hikayede sürüklemeye devam ediyor.

Nessahira 2 - Sen Benim Lethe'msin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.