60,00 TL
40,20 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
19,80 TL
Nerfoziş Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786057427717
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 13 adet satılmıştır.
Samir Hamzaoğulları
Samir Hamzaoğulları
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nerfoziş Kısa Özet

  Ne çıkış sebebi ne de tedavisi üç yüz yıldan bu yana henüz bulunamayan ŞİZOFREN isimli akıl hastalığına şimdi de bir yenisi mi ekleniyor?

  Yazar Samir Hamzaoğulları belki de tıp dünyasında hipotez olarak incelenecek yeni bir akıl hastalığı ihtimalinin romanını yazdı. Romandaki baş karakter Yakup öylesine acı dolu travmalara maruz kalıyor ki sonunda onun gerçekten *akılalmaz* bir hastalığa tutulduğunu düşünen Psikiyatr Prof. Dr. Nesrin Güven, bu sendromun adını NERFOZİŞ olarak kodluyor.

  Aslında senarist olan yazar Samir Hamzaoğullları, bu ilk kitabının her paragrafında kurguladığı şaşırtıcı olaylar zincirini akıcı bir üslupla kaleme alıp, neredeyse okurun zihninde film kareleri oluşturmayı başarmıştır.


  Kitaptan alıntı:

  ... *Muhtemelen size göremediğiniz şeyin, ne olduğunu söyleyene dek onu göremeyeceksiniz,* diyerek sustu Psikiyatr Prof. Dr. Nesrin Güven.

  Gözlüğünü pencereye tutarak camlarını kontrol etti. Temiz olduklarından emin olunca zarif bir hareketle burnunun üzerine yerleştirdi. Öne düşen birkaç uzun saçı kulağının arkasına doğru bakımlı ve ojeli parmaklarıyla ittirdi. ·İki taraf da birbirinden cevap beklerken sessizlik uzadı. Psikiyatr işaret parmağını tekrar gözlüğüne götürerek burnuna iyice yerleştirdikten sonra sessizliği bozdu.

  *Biraz daha düşünmek ister misiniz yoksa cevabı söyleyeyim mi?*

 • 2. Hamur

Nerfoziş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.