Nefesimsin “Friolero”

Gece Kitaplığı

İpek Seyhan

245,00 TL
147,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
98,00 TL
Nefesimsin “Friolero” Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 467
ISBN: 9786257445849
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
İpek Seyhan
İpek Seyhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nefesimsin “Friolero” Kısa Özet

  Aşkı tatmamış, masum, güzel ama fakir, tek hayali yazar olmak olan 22 yaşında bir genç kız Müjde.

  Aşkı arayan, karanlık, yakışıklı ve zengin; dünyaca ünlü bir yazar, aktör, müzisyen aynı zamanda da iş insanı 36 yaşındaki adam Murat.

  Bir aşk büyüsü, bir şarkı, bir kitap kulübü ve bir roman!

  ... ve birleşen iki kalbin yaşadığı unutulmaz, tutkulu bir aşk hikâyesi...

  ~~~

  Paranormal yetenekleri olan bir adamdı Murat, yıllardır babasına boğun eğmiş, hayatını pis işlere bulaştırmıştı; ancak hayatının ikinci perdesinde, dünyaca ünlü ve başarılı bir müzisyen, yazar, oyuncu, tiyatrocu, iş insanıydı ayrıca.

  Gençlik aşkının ölüm anına tanıklık ettiğinden beriydi aşk orucu, bütün bunlara rağmen istediği tek şey sevmek olan, aşka aç bir adamdı Murat.

  Gelgelim Müjde, gencecik yaşında hayatın zorluklarına katlanan, tek değerlisi annesinin kayıp olmasıyla hayatı altüst olan genç bir kızdı.

  Birbirini hiç tanımayan genç iki kalbin yolu, bir büyünün etkisiyle kitap kulübünde kesişecekti.

  Müjde, hayatının en zor zamanlarını yaşamaktaydı, yangında kaybettikleri evleri ana- kızın yeni bir mahalleye taşınmalarına vesile olmuştu, Emekyemez Mahallesi`nde bir çift göz genç kızı kötü emellerine alet etmek ve elde etmek için izlemekteydi, her şeyden habersiz genç kız evde tek başınaydı. O, yapayalnız ve âciz, titrek bir kızdı.

  İşte tam da bu anda, yeni tanıştığı genç adam imdadına yetişecekti. Onu, hayatına kara bir lekeyle devam etmekten kurtaracak, onun kahramanı olacak, gücü olacaktı.

  Genç adam Murat, aşk büyüsüyle kendisine sırılsıklam âşık ettiği genç kızın hayatına tanık olduğunda elinden geleni yapmak isteyecekti, onun annesini bulacak ve onun bir kez daha kahramanı olacaktı.

 • 2. Hamur

Nefesimsin “Friolero” Hakkında Yorumlar