sadsad x
asdasd

Neden İstediğimi Yapamıyorum?

Uçanbalık Yayıncılık
12,00 TL
8,88 TL
%26 indirim
Neden İstediğimi Yapamıyorum? Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 28
ISBN: 9789755872315
Kapak: Ciltsiz
Oscar Brenifier
Oscar Brenifier
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Neden İstediğimi Yapamıyorum? Kısa Özet

  Filo ve Zof’la birlikte hayata dair büyük sorular etrafında düşünsel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

  Çocuklara felsefeyi sevdiren "Filozof Çocuk" serisinin yazarı Fransız filozof Oscar Brenifier’den küçük çocukların düşünme eğitimine katkıda bulunan sıra dışı bir başvuru dizisi: "Küçük Filozof".

  "Küçük Filozof" kitapları, Filo ve Zof karakterlerinin yardımıyla, 5-8 yaş arasındaki çocukların kafalarını kurcalayan ilk büyük sorular üzerine yoğunlaşarak, minik okurlarını bu soruların peşinde masalsı bir gezintiye çıkarıyor.

  Oscar Brenifier, çocuklar için hazırladığı bu özel dizide, istediğini yapamama, var olma, okula gitme ve sevgi gibi çocukların yaşamına dair kavramlarla ilgili *can alıcı* soruları, "Filozof Çocuk" kitaplarındaki gibi yine cevabı kesin olmayan sorular eşliğinde gündeme taşıyor. Çocukların zihnini karıştıran ve hayata bakışlarına yön veren bu hayati sorular, böyle bir diziden beklendiği üzere eleştirel düşünme kabiliyetine de katkı sağlıyor.

  *Neden istediğimi yapamıyorum?* gibi sürpriz sorularla karşılaşan ebeveynler için vazgeçilmez bir başvuru kaynağı olan "Küçük Filozof" serisi, çocuklarla yetişkinler arasındaki sözel ve davranışsal ilişkileri geliştiren paylaşımlar sunmayı da ihmal etmiyor.

  "Küçük Filozof" kitapları, gerek renkli içeriği gerekse özgün metniyle küçük okurlarına sorgulamalarla dolu keyifli bir okuma deneyimi vadediyor…

Neden İstediğimi Yapamıyorum? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.