sadsad x
asdasd

Neden Bu Kadar Akıllıyım?

Zeplin Kitap
13,00 TL
7,93 TL
%39 indirim
Kazancınız
:
5,07 TL
Neden Bu Kadar Akıllıyım? Hakkında Bilgiler
Türü: Düşünce Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786052060674
Kapak: Ciltsiz
Friedrich Nietzsche
Friedrich Nietzsche
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Neden Bu Kadar Akıllıyım? Kısa Özet

    Nihilizmin en önemli temsilcilerinden biri olan Friedrich Nietzsche, bu eserinde kendisine yönelttiği soruları yanıtlarken benliğine ve kişiliğine dair düşüncelerini okurlarına açıyor. *Neden Bu Kadar Bilgeyim?*, *Neden Bu Kadar Akıllıyım?*, *Neden Bu Kadar İyi Kitaplar Yazıyorum?*, *Neden Bir Yazgıyım?* gibi soruların cevabını verirken aslında bir yandan kendimizi de sorgulamamıza neden oluyor. Nietzsche, kendi yaşamından da örnekler vererek belki de daha önce üzerine hiç düşünmediğimiz konulara değinip, eleştirel bir bakış açısıyla derinlemesine bir inceleme sunuyor.

    Eserlerinde benzersiz bir psikoloğun konuştuğunu söyleyen Nietzsche, kendine has üslubu, kıvrak zekâsı ve nüktedan diliyle hayata dair düşüncelerini öngörüleriyle birlikte okurlarına aktarıyor.

    *Müritlerim olsun istemiyorum. Kendime inanmak için bile fazla kötüyüm, kaldı ki kitlelere hitap edeyim… Yarın öbür gün kutsal olarak anılmak en büyük korkum. Bu kitabı neden önceden çıkardığımı anlıyorsunuzdur, kimse fesatlık etmesin diye... Bir aziz olmak gibi bir isteğim yok, soytarı olurum daha iyi…*

Neden Bu Kadar Akıllıyım? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.