Nasıl Stand-upçı Olunur?

40 Kitap

Yüksel Tici

193,00 TL
129,31 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
63,69 TL
Nasıl Stand-upçı Olunur? Hakkında Bilgiler
Türü: Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786256550469
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Yüksel Tici
Yüksel Tici
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nasıl Stand-upçı Olunur? Kısa Özet

  Aslında sen çok komiksin ama tekniğini bilmediğin için meşhur olamıyorsun 

  Dalga geçmiyorum ama bu gerçek, örneğin sen soluk aldığın zaman, Reiki ve Yoga ustaları, Sufiler, Azizler havayı öyle bir içine çekiyor ki hava içerisindeki yaşam enerjisine ulaşıp, hayatlarına bilgelik katıyorlar. Sense sadece soluk alıp, oksitlenmeye yani halk diliyle kocamaya başlıyorsun.

  Onlar ise nefes alıp, hayatın şifrelerini çözüyorlar. Nefes kavramı soluktan farklı olup, hem ruhu hem de evrende başıboş dolaşan sahipsiz enerjiyi ifade eder. Sen para kazanma veya okulda öğrenme derdinde metrobüsü yakalamak için kök çakrandan soluklanırken onlar hayatı içine çekerek sırlara ve özel tekniklere sahip oluyorlar. Tabii ki de hayat sahnesine onlar çıkıyor, sen ise sadece seyirci olarak kalıyorsun. Neden? Çünkü teknik bilmiyorsun. Örneğin,
  Bruce-Lee’nin boyu sadece 1.71 olsa da ayı gibi heriflerin ağzını burnunu kırıyordu. Neden? Çünkü dövüş tekniğini biliyordu.

  Bu kitapla ben sana bunları yavaş yavaş öğreteceğim. Kafanda; “Lan madem hem bu kadar komiksin, hem de işin tekniği biliyorsun, sen neden meşhur olamıyorsun da Nihat Doğan bu kadar meşhur?” şüphesi oluşmasın.

 • 2. Hamur

Nasıl Stand-upçı Olunur? Hakkında Yorumlar