Naruto Cilt: 28 - Naruto’nun Dönüşü

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Masaşi Kişimoto

84,00 TL
63,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Naruto Cilt: 28 - Naruto’nun Dönüşü Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786059141574
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Masaşi Kişimoto
Masaşi Kişimoto
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Naruto Cilt: 28 - Naruto’nun Dönüşü Kısa Özet

    Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya’da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.
    Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

    Naruto, köyünden ayrılalı iki seneden fazla zaman geçti… Jiraiya’nın eğitimi bitince serbest kalan naruto, konoha’ya geri döner…!! Özlediği arkadaşlarıyla buluşup hasret giderdikleri kısa bir boşluktan sonra Kazekage olan Gaara’nın kötücül *Akatsuki*nin…!! İnişli çıkışlı ikinci bölüm başlıyor!!

  • 2. Hamur

Naruto Cilt: 28 - Naruto’nun Dönüşü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.