sadsad x
asdasd
36,00 TL
31,32 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
4,68 TL
Naj Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9786054708673
Kapak: Ciltsiz
Hakan Şenocak
Hakan Şenocak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Naj Kısa Özet

  Naj, okurlara göre son otuz yılın en değerli öykü kitaplarından birisi. Zaman ilerledikçe eskimek yerine yenileniyor, güç kazanıyor. Her ne kadar klasik anlatı geleneğine yakın dursa da, içinde tuttuğu imgelerden birinin parıltısı, kurguda ufak, zarif bir dokunuş bir anda okurun tüm alışkanlıklarını yeniden gözden geçirmesini sağlıyor. Naj ve Tatlı Tatlı Ölebileceğiniz Bir Yer ile başlayan cezbedici okuma şöleni, hiç kimsenin unutamayacağı türden. Hakan Şenocak’ı tanıyorsunuz!

  "Hakan Şenocak, fantastikle gerçek arasındaki geçişlerle ustaca oynayarak, ama gerçeküstünü gerçeği vurgulamada satranç taşı gibi kullanarak, insan yüreğinin karmaşasına, güzelliğine eğiliyor ve bunu yaparken kusursuz bir dil ustalığı gösteriyor. Öyküleri sağlam, duyarlı ve çekici."

  - İnci Aral

  "Günlük yaşantımızda nesneleri, mekanları veya olayları kendi parçamız haline getiririz. Oysa Hakan Şenocak, algımızı tersine çevirir: Onun öykü kahramanları bir nesnenin, mekanın veya olayın parçasıdır. Bu yaklaşım, kanımca çok yeni ve olağanüstü önemli. Hakan Şenocak, öykülerinde yeni bir algı dizgesi kurarken, dil ve biçim yönünden de köklü bir değişimi haber veriyor.*

  - Gürsel Korat

  "Hepimizin, herkesin öykücüsü Hakan Şenocak."

  - M. Sadık Aslankara

Naj Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.