32,41 TL
19,45 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
12,96 TL
Mutluluk Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9789753484084
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 35 adet satılmıştır.
Will Ferguson
Will Ferguson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mutluluk Kısa Özet

  İnsanlar mutlu oluyor. Bunda ne kötülük var ki?

  Önemli yayınevlerinden birinde çalışan editör Edwin de Valu’nun karşısına bir kişisel gelişim kitabı çıkar. Gizemli bir yazara ait olan bu kitap, editörüne göre pek de parlak bir eser değildir ama yayımlanmasıyla birlikte yer yerinden oynar. Kitabı okuyan insanların sayısı arttıkça yaşam şekilleri de değişmeye başlar; çoğu kişiye göre bir cennet haline gelen dünya, editör Edwin’e göre artık bir cehennemdir. Kitabın yaydığı mutluluk salgınına karşı editörün yapması gereken şey, gizemli yazarı bulup onunla yüzleşmek ve hayatı tekrar, mutluluğa kavuşmadığımız ama onu aradığımız o eski haline getirebilmek için mücadele etmektir.

  Ödüllü yazar Will Ferguson, kara mizahla örülü romanında modern hayatın karanlık ve aydınlık yanlarını bir potada eritiyor. Tüketim toplumunu sert bir şekilde eleştirirken yayıncılık sektörünü de iğneliyor ve kitapların mutlulukla olan ilişkisini düşündürüyor.

  *Bu sizi güldürebilecek bir kitap olsa da, yaşam şeklimizle ilgili rahatsız edici sorular sormaktan geri kalmıyor.*

  -Sunday Herald

  *Will Ferguson insanın sıkıntılarına karşı kendi ilacını öneriyor: Mutsuzluğu kucaklayın. Hayatı yaşamaya değer kılacak olan budur.*

  -Sleazenation

  *Ferguson çok yetenekli ve eğlenceli bir yazar.*

  -Time Out

 • 2. Hamur

Mutluluk Hakkında Yorumlar