150,00 TL
112,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
37,50 TL
Mutlu Tavşanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786059781299
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 350 adet satılmıştır.
Beatrice Rodriguez
Beatrice Rodriguez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Mutlu Tavşanlar Kısa Özet

    Küçük bir köyde yaşayan Pablo Fırçatüy`ün gayet güzel ve huzurlu bir hayatı vardır. Ta ki bahçesinden esrarengiz bir şekilde kaybolan maydanozları fark edene kadar...

    Ressam, bahçesine izinsiz olarak taşınan bir tavşanın maydanozlarını yediğini keşfedince öfkeden deliye döner. Hayvanı bahçesinden atmak için elinden gelen her yolu dener, fakat tüm bu çabalar Tavşan tarafından tamamen yanlış anlaşılmaktadır. Pablo Fırçatüy, onun yuvasına çöp boşalttığında, Tavşan ona yeni mobilyalar verildiğini sanar; Ressam yuvasına su bastığında, Tavşan yuvasında oluşan bu yeni havuzdan gayet memnun olur... Pablo`nun tavşandan kurtulmak için ne yapması gerekiyor?

    Tavşan ve Ressam arasındaki bu yanlış anlaşılmalar, okura yepyeni ve çok yaratıcı bir tasarım ile sunuluyor. Bu kitabın içinde iki farklı öykü var. Kitabın bir yüzünde öykü, Pablo Fırçatüy`ün bakış açısından anlatılıyor, öbür yüzünde ise Tavşan Tukur`un gözünden... Beş yaş ve üzerine tavsiye ettiğimiz bu kitap ile okurlar bir olayı farklı kişilerin nasıl farklı yorumladığını görecek ve empatinin önemini anlayacaklar.

  • 1. Hamur

Mutlu Tavşanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.