sadsad x
asdasd

Mutlu Orman Masalları 5’li Set

Hayykitap

Himmet Karataş

165,00 TL
107,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
57,75 TL
Mutlu Orman Masalları 5’li Set Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786257685337
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Himmet Karataş
Himmet Karataş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mutlu Orman Masalları 5’li Set Kısa Özet

  Kahramanlarını çocukların seçtiği bu masallar, bir çocuk kalbi hassasiyetiyle yazıldı. Onların gözünden tavşan, kaplumbağa, papağan, sincap, panda, mirket gibi sevimli kahramanlarımız ayrı ayrı yeteneklerini ortaya koydular. "Ürkek, korkak bir tavşandan kral mı olur?" demeyin. Bakın neler yapıyor… Çünkü resmin bütününe bakan çocuk kalbi, biz yetişkinlerin fark edemediği nice güzellikleri bulup önümüze koyuverir. İşte bu bakışı, çocuğun masum dünyasını yansıtmak amacıyla yazılan Mutlu Orman Masalları, aynı zamanda yetişkinlerin de keyifle okuyabileceği bir masal demetidir.

  Mutlu Orman Masalları’nı Neden Okumalı, Okutmalıyız?

  Bizi biz yapan Anadolu`nun mayası değerlerimizin çocuklarımız tarafından da özümsenmesi, kolay özdeşim kurabildikleri hayvanların yaşantılarıyla sunuluyor.

  Dürüstlük, liyakat, farklılıklara saygı, yardımlaşma ve vefa gibi kadim Anadolu kültürü Dede Korkut Hikâyeleri’nden, Keloğlan Masalları’na kadar zengin kaynaklarımızdan beslenerek sevimli kahramanlarla çocuklarımıza aktarılıyor.

  *Her çocuk özeldir* duyarlılığı ile yazılan bu masallarda bireyin toplum içinde varlığı, vazgeçilmezliği ve doğal yaşamın kıymeti kuvvetle vurgulanıyor.

  Bu yüzden Mutlu Orman Masalları, çocuklarımıza okumayı sevdirecek şiir tadında diliyle çok farklı bir pencere açıyor önümüze...

  Pedagog
  Psikolojik Danışman
  Rehber Öğretmen
  Çocuk Gelişimi Uzmanı
  Onaylı

 • 2. Hamur

Mutlu Orman Masalları 5’li Set Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.