50,00 TL
38,00 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
MUTLU ÇOCUK AJANDASI 2017 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 164
ISBN: 9786056696459
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sinem Demirel Balcı
Sinem Demirel Balcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • MUTLU ÇOCUK AJANDASI 2017 Kısa Özet

  Neydi sahi şu `kaliteli vakit geçirmek` dedikleri? İşten koşa koşa gelip, acaba bu akşam hangi etkinliği yapsak diye düşünüp, tüm akşamı çocukla oynayarak geçirip yine de yetersiz ve suçlu hissetmek mi? 

  Kaliteli vakit geçirmek aslında çocuğunuzla bağ kurabilmek, birlikte eğlenmek, gelişimini çok yönlü destekleyerek, birlikte deneyimlenmektir.  Birlikte gülmek, birlikte eğlenmek ve birlikte gelişmektir.

  Bu ajanda, çocuklarımızla yaşamın doğal döngüsü içerisinde, kuracağımız bağları güçlendirmek, onun; zeka, kişilik ve farkındalığını geliştirmek ve yaşayarak öğrenmesini sağlamak için tasarlandı.

  Her haftada psikolojik kazanım hedeflerimizin olduğu bir tema var. Bu temaları uygularken kendi tarzınızı, bilgi ve becerilerinizi de katabilir, geliştirebilir, önerilen film ve kitaplarla deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. 

  Empati kurmaktan, yakın bir köye gitmeye, çocuğun olumlu davranışlarını arttırmaya, biz bilincini geliştirmekten, korkularımıza, uzay keşfinden, paylaşmaya  birçok deneyimi ve kazanımı tüm yıl boyunca yaşamaya hazır mısınız?

  Unutmayın bu ajanda sadece onun değil tüm ailemiz için. Birlikte keşfetmek, eğlenmek ve gelişmek bağ kurabilmek için

  Her ayın sonunda, çocuğunuzu daha iyi tanımanız için bazı psikolojik testler ve etkinlikler bulacaksınız. Dilerseniz yaptığınız bu çalışmaları Facebook`ta Psikolog Anne/ Uzm. Psikolog Sinem Demirel Balcı hesabımdan bana göndererek, benimle paylaşabilirsiniz.

 • 2. Hamur

MUTLU ÇOCUK AJANDASI 2017 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.