sadsad x
asdasd

Mutlak Yalnızlık Kuramı

Hayal Yayınları

Onur Erbaş

30,00 TL
20,10 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
9,90 TL
Mutlak Yalnızlık Kuramı Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 63
ISBN: 9786055945817
Kapak: Ciltsiz
Onur Erbaş
Onur Erbaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mutlak Yalnızlık Kuramı Kısa Özet

  Ve işte sonbahar... Hüznün ve üretkenliğin mevsimi.. Kuşku yok ki *Hayal* etmenin mevsimi. Her sonbahar olduğu gibi yine hayallerimizin peşinden gittik ve 2010 yılının bu son sayısını hazırladık.
  Bu sayımızın dosya konusunu, *Şiir ve Tiyatro* olarak belirledik. Şiir ve tiyatronun birbirlerinden nasıl beslendiklerinin izini sürdük. Dosyamızda bize katkı sağlayan tüm yazar ve tiyatro sanatçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Dergi Belgeliği’nde ise *Şubat 1965 - Ocak 1966 döneminde Ankara’da yayınlanan *Devinim 60* dergisi’ne yer verdik.
  Hayal Yayınları olarak geçen yıldan bu yana yeni öykü ve şiir kitapları yayımladık. Metin Fındıkçı’nın çevirisiyle *Çağdaş Arap Kadın Şairler Antolojisi* henüz baskıdan çıktı. Ve her sene olduğu gibi bu sene de, yeni kitaplarımız, şair ve yazarlarımızla birlikte İstanbul Tüyap Kitap Fuarı’ndayız.

  Geçen yıl nerede bıraktıysak, oradan devam edelim diye adresimizi değiştirmedik. Fuarda yine aynı stantta olacağız ve 30 Ekim - 07 Kasım tarihleri arasında, imza günlerimizde ve Hayal Yayınları olarak düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde siz okurlarımızı görmek bizlere güç katacaktır.
  2011’de yeni bir sayı ve yeni hayallerle buluşmak umuduyla...

Mutlak Yalnızlık Kuramı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.