sadsad x
asdasd
30,00 TL
22,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Mustafa Kemal Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786059490573
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Başar Atarbay
Başar Atarbay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mustafa Kemal Kısa Özet

  Atatürk, vatan ve millet sevgisini öncelikli tutan; medeni toplumlar seviyesine ulaşmayı hedefleyen, aynı zamanda da bu toplumları taklit etmekten kaçınan, kendi kültürümüze ve tarihimize sahip çıkan; ayrıştırıcı, bölücü değil, birleştirici ve bütünleştirici bir hayat görüşüne sahip gençler yetiştirmek için çalışmalıyız. Yakasına rozet takarak Atatürkçü olunmayacağını bilen, ona yapılan her saldırıda dik duran ve asla pes etmeyen bir gençlik oluşturmalıyız. Gençlerimizin siyasi ve ideolojik konuların içinde kaybolmaması için çalışmalı; makam sevdasının ve kişisel menfaatlerin ön planda tutulmadığı, liyakatli bir sistemin içinde eğitim almalarını sağlamalıyız. Böylece Atatürk’ün başlattığı reformlar tam olarak hedefine ulaşacak, Türkiye Cumhuriyeti, Türk gençlerinin azim ve kararlılığıyla ebediyen payidar kalacaktır.

  Unutmayalım ki, Türkiye’nin geleceği, Mustafa Kemal Atatürk’ün hepimize vasiyet etmiş olduğu gibi, vicdanlı, sağduyulu, güzel ahlaklı, çağdaş, ilerici, vatansever, milliyetçi, kişilikli bir neslin yetiştirilmesine ve bu neslin azmine, şevkine ve çalışmalarına bağlıdır.

  Bir milletin başına gelebilecek en kötü şartlar altında, onu elinden tutarak dünya devletleriyle ile dövüştüren; içte ve dışta binlerce ihanete uğramış bir ulusu yerden kaldırıp göklere yükselten eşsiz lider, ulusumuzun kurtarıcısı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, kahraman asker, örnek devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, gurur ve özlemle anıyorum.

  Bu duygu ve düşüncelerle çıktığım yolda, on beş yıllık birikimim ile yaklaşık beş yıllık bir çalışma ve araştırmanın sonucunda oluşturduğum *Atatürk, Bizden Biridir* ve *Mustafa Kemal Gerçek Bir Türk Milliyetçisi* adlı kitaplarımı edebiyat dünyasına kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum.

  Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm okuyucularımın zevkle okuyacağına, yararlanacaklarına ve kendilerine örnek alarak hayatlarına yön vereceklerine inanıyorum.

 • 2. Hamur

Mustafa Kemal Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.