249,00 TL
136,95 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
112,05 TL
MÜKEMMEL BİR AN Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786053439097
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Tim Tharp
Tim Tharp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • MÜKEMMEL BİR AN Kısa Özet

  Herkesin gözdesi bir çocuk, herkesin gözünden kaçan bir kızla karşılaşınca...

  Sutter Keely. O… partilerin vazgeçilmezidir. Herkesi dans pistine çıkarabilir. Herkesi havuza kıyafetleriyle sokabilir. Tamam, akademik açıdan dâhi sayılmaz. Ne üniversiteye ne de iş yaşamına dair bir plan yapmıştır ve büyük ihtimalle geçimini gömlek katlayarak sağlayacaktır. Ama kasabada bir sürü kadın vardır ve Dean Martin ile viskinin yardımıyla hayatı aslında oldukça şahanedir.

  Ta ki bir sabah bir bahçede uyanıp Aimee’yle tanışana kadar. Aimee’nin dünyadan haberi yoktur, sosyal ilişkiler konusunda tam bir felakettir, yardıma ihtiyacı vardır ve Üstat Sutter nasıl muhteşemüstü zaman geçirileceğini ona gösterecek, sonra da kendi yoluna gitmesine izin verecektir. Ama Aimee diğer kadınlara benzememektedir ve Sutter çok geçmeden boyundan büyük bir işe kalkıştığını anlar. Hayatında ilk defa bir başkasının yaşamını değiştirme… ya da mahvetme gücü elindedir.

  *Zekice ve muhteşem bir üslupla yazılmış bir roman.* 

  - Publishers Weekly

  *Okurlar yolunu kaybetmiş fakat içtenliği ve etkileyiciliğiyle etrafındakilere yardım etmeye çalışan delidolu bu gencin yaşamına kendilerini kaptıracaklar.*

  - School Library Journa

 • 2. Hamur

MÜKEMMEL BİR AN Hakkında Yorumlar