sadsad x
asdasd
45,00 TL
33,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
11,25 TL
Mucize Sözcükler Hakkında Bilgiler
Türü: Dil Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 174
ISBN: 9786050623093
Kapak: Ciltsiz
Sadettin İlker Cömert
Sadettin İlker Cömert
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mucize Sözcükler Kısa Özet

  Bu kitap elinize ulaştıysa ve sayfalarına göz attıysanız kitabı okumaya hazırsınız demektir. Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığı bu evrende, insan okuyarak ve öğrenerek ilerlemeye, yenilenmeye, büyümeye devam edecektir.

  Türkçemizin frekansı yüksek sözcüklerini bir arada bulacak ve sözcüklerin gücünü tekrar göreceksiniz. Şurası muhakkak ki sözcüklerinizin değişimi hayatınızın değişimine yol açacaktır. Kişisel gelişim sahasında yazılan ilk kitap özelliğini de binden fazla mucize sözcüğün tek bir kaynakta bulunmuş olmasındandır. Kitabın sayfaları arasında mucizeler dilinin incelikleri üzerine sırlar verilmiştir. Bu sırların bazıları gizli bazıları açıktır.

  Yüksek bilinç seviyesinde ve rezonans alanı çok güçlü olan peygamberler, düşünürler, sanatçılar, liderler bu dili istemli ya da istemsiz olarak en etkili biçimde kullanmışlardır. Bugün birçok alanda bu dil farklı farklı niyetlerle olsa da kullanılmaktadır. Özellikle çok satılan kitaplara çok izlenen filmlere biraz dikkat ederseniz bu dili göre-bilirsiniz. Hem kendinize hem çevrenize sağlayacağınız farkındalık yolculuğu kolaylıkla başlasın.

  Bir sözcükle bir insan bir kitapla tüm Dünya değişir.

Mucize Sözcükler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.