sadsad x
asdasd

Modern Arapça'nın Şifreleri 1

Emin Yayınları

Hüseyin Günday

170,00 TL
127,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
42,50 TL
Modern Arapça'nın Şifreleri 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Mülakat Kitapları
Sayfa Sayısı: 758
ISBN: 9786059464956
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Hüseyin Günday
Hüseyin Günday
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Modern Arapça'nın Şifreleri 1 Kısa Özet

  Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.

  Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.

  Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.

  Toplamda 725 madde içeren kitaptan, okur, cümlelerin çevirilerinden hareketle tercüme teknikleri açısından da istifade edebilecektir.

 • 2. Hamur

Modern Arapça'nın Şifreleri 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.